Wszelkie prawa zastrzeżone - 2018-2019

 

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom pysznych i świeżych produktów cukierniczych wyprodukowanych z najlepszych produktów, według tradycyjnych receptur. Chcemy aby wyroby dostarczane były na wszystkie okazje związane z naszym codziennym życiem. 

 

Chcemy aby proponowane przez nas wyroby nie tylko posiadały walory smakowe, ale również cechowały się niepowtarzalnym wyglądem. Dokładamy wszelkich starań, aby stale udoskonalać i poszerzać ofertę. 

 

Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem.

Nasza Misja i Nasz Cel

- 2018 r. – Uczestnictwo w postaci Naszego wyrobu w otwarciu żłobka miejskiego w Rybniku (link)

- Najważniejsza nagroda: setki stałych zadowolonych Klientów

- 2015 r. – Srebrny Laur Rzemiosła za 40-lecie działalności dla Edwarda Harazima (link)

Najważniejsze nagrody i wyróżnienia:

- 1995 r. – tytuł Rzemieślnika Roku przyznany Edwardowi Harazimowi

 

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia – te słowa noblisty George’a Bernarda Shawa są nam bardzo bliskie. Zwłaszcza jeśli mowa o łakociach. :) Cukiernia Harazim w Rybniku to rodzinna firma z ogromnymi tradycjami. Nasze torty, ciasta i ciasteczka wypiekamy i starannie przygotowujemy dla Państwa już od 40 lat!

 

Wypieki Cukierni Harazim to połączenie wieloletniego doświadczenia, unikatowych i jednocześnie tradycyjnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, zaangażowania oraz pasji. Takie podejście zaowocowało przyznaniem wielu nagród i wyróżnień. „Zaimponował swą pracowitością, dzięki której swoją cukiernię przy ul. Mieszka I w krótkim czasie doprowadził do stanu wręcz imponującego. Doceniono również fachowe przygotowanie i przestrzeganie zasad etyki zawodowej. Nie bez znaczenia była również opinia samych klientów.” – tak brzmiał werdykt przyznania pierwszej z licznych nagród jakie otrzymała Cukiernia i jej założyciel Edward Harazim. Dziś te tradycje kontynuują syn Paweł, córka Monika oraz kompetentni i niezastąpieni pracownicy.

 

Przestrzegając najwyższych standardów stale wprowadzamy nowe receptury i niespotykane smaki. Oprócz klientów indywidualnych w nasze wypieki zaopatrujemy dziś lokale gastronomiczne, kawiarnie, restauracje, a nawet duże międzynarodowe marki

O nas

 32 424 38 84

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

 

obecnie brak filmów wideo - Zapraszamy wkrótce